X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Volunteer

Krátkodobé dobrovolnické stáže

6 týdnů

12. 5. 2017 - 24. 6. 2017

Polsko

Lodž

Cíle udržitelného rozvoje

Projekt Understand je jedním z projektů, které přispívají k řešení dlouhodobého plánu OSN, k plnění tzv. Cílů udržitelného rozvoje. Understand příspívá konkrétně k cíli Méně nerovností.

Co jsou Cíle udržitelného rozvoje?

Global Volunteer jsou krátkodobé dobrovolnické stáže, které spojují tři základní hodnoty, a to potřebu osobního rozvoje, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi. Na takové stáži máš možnost poznat sebe a své hodnoty. Stáže Global Volunteer trvají zpravidla 6-12 týdnů a na většinu z nich nepotřebuješ mít ukončenou vysokou školu.

více informací o Global Volunteer >

Understand

Cílem projektu Understand, jak už je z názvu patrné je zvýšit toleranci mezi lidmi v Polsku a porozumět rozdílům mezi různými pohlavími, generacemi, sexuální orientací, náboženství a rasou.

Hlavní tvojí aktivitou během projektu bude příprava programu pro děti ve věku od 7 do 13 let. Téma by měli směřovat k diskuzi o cíli udržitelného rozvoje číslo 10 - Snížit nerovnosti. Během projektu se budeš účastnit "Global Village" kde budeš reprezentovat Českou republiku a tvým úkolem bude ukázat naše tradice a zvyklosti. Projekt bude probíhat na základní škole.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování 1x denně
plat DOBROVOLNICKÁ STÁŽ
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž Understand a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Volunteer , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.