X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Volunteer

Krátkodobé dobrovolnické stáže

6 týdnů

1. 7. 2017 - 14. 8. 2017

Brazílie

Vitória

Cíle udržitelného rozvoje

Projekt SMART project je jedním z projektů, které přispívají k řešení dlouhodobého plánu OSN, k plnění tzv. Cílů udržitelného rozvoje. SMART project příspívá konkrétně k cíli Partnerství ke splnění cílů.

Co jsou Cíle udržitelného rozvoje?

Global Volunteer jsou krátkodobé dobrovolnické stáže, které spojují tři základní hodnoty, a to potřebu osobního rozvoje, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi. Na takové stáži máš možnost poznat sebe a své hodnoty. Stáže Global Volunteer trvají zpravidla 6-12 týdnů a na většinu z nich nepotřebuješ mít ukončenou vysokou školu.

více informací o Global Volunteer >

SMART project

Cílem projektu je pomoct neziskovým organizacím s marketingem a pomoct s chodem samotné organizace. Tyto organizace se věnují rozvoji tamní komunity a speciálně se zaměřují na děti a jejich práva.

Projekt ti dá možnost komunikovat v mezinárodním prostředí, kdy budeš pracovat v týmu stážistů z celého světa a společně budete realizovat akce zaměřené na zvýšení zájmu o aktivity neziskových organizací v kterých budete působit.

Projekt je rozdělen do tří částí:

1. část bude probíhat první týden projektu a bude zaměřená na pochopení situace a analýzu marketingové komunikace organizace, v které budeš působit.

2. část bude probíhat druhý až třetí týden. Na základě analýz z prvního týdne vymyslíš komunikační plán a následně ho budeš realizovat.

3. část bude probíhat poslední týden a jejím cílem je dlouhodobá efektivita zavedených opatření. To znamená vytvořit marketingové nástroje a techniky, které následně bude organizace využívat i po odchodu stážistů.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování 1x denně
plat DOBROVOLNICKÁ STÁŽ
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž SMART project a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Volunteer , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.