X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Volunteer

Krátkodobé dobrovolnické stáže

6 týdnů

1. 6. 2017 - 14. 7. 2017

Kyrgyzstán

Bishkek

Cíle udržitelného rozvoje

Projekt Share your Smile with Children je jedním z projektů, které přispívají k řešení dlouhodobého plánu OSN, k plnění tzv. Cílů udržitelného rozvoje. Share your Smile with Children příspívá konkrétně k cíli Kvalitní vzdělání.

Co jsou Cíle udržitelného rozvoje?

Global Volunteer jsou krátkodobé dobrovolnické stáže, které spojují tři základní hodnoty, a to potřebu osobního rozvoje, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi. Na takové stáži máš možnost poznat sebe a své hodnoty. Stáže Global Volunteer trvají zpravidla 6-12 týdnů a na většinu z nich nepotřebuješ mít ukončenou vysokou školu.

více informací o Global Volunteer >

Share your Smile with Children

Projekt Share you Smile with Children se zaměřuje na kvalitu vzdělávání dětí v Kyrgyzstánu. Cílem projektu je pomoc dětem z chudých rodin, kterým projekt může pomoci v jejich budoucí kariéře.

Během projektu budeš učit angličtinu a organizovat diskusní kluby o tvé kultuře pro děti z chudých rodin. Během projektu budeš spolupracovat v týmu se stážisty z různých koutů světa. Společně budete tvořit program pro děti, který může obsahovat hru na kytaru, tancování, hodiny angličtiny nebo fotografování.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování ANO
plat DOBROVOLNICKÁ STÁŽ
víza ANO

Kam dál?

Zaujala tě stáž Share your Smile with Children a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Volunteer , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.