X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Talent

Dlouhodobé profesní stáže

26 - 52 týdnů

1.11.2016 - 1.11.2017

Malajsie

Kuala Lumpur

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který ti dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Stáže Global Talent trvají obvykle 3-18 měsíců a podmínkou bývá dokončené minimálně bakalářské vzdělání.

více informací o Global Talent >

Web developer

Hotelová společnost Mlux Suites šikovného webového vývojáře. Kromě webů by se měl tento člověk starat i o navrhování grafiky, animací a o úpravy digitálních fotografií.

Během této stáže dostaneš možnost pracovat s několika různými redakčními systémy, vyzkoušíš si práci se SEO, testování přístupnosti i navrhování webových prvků. Spolu s přípravami samotného obsahu budeš mít na starosti i komunikaci s externími agenturami a předávání hotových webů koncovým zákazníkům.

Podrobnosti

ubytování NE
stravování NE
plat 2500RM/měsíc
víza ANO

Kam dál?

Zaujala tě stáž Web developer a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Talent , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.