X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Talent

Dlouhodobé profesní stáže

52 týdnů

od 1.9.2016

Belgie

Brusel

O společnosti

Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodní společnost se sídlem v Redmondu ve státě Washington. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači.

Stránky společnosti >

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který ti dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Stáže Global Talent trvají obvykle 3-18 měsíců a podmínkou bývá dokončené minimálně bakalářské vzdělání.

více informací o Global Talent >

Sales & Business Analytik

Pozice Sales & Business analytika v belgickém Microsoftu se skládá ze tří hlavních částí pracovní náplně. Tou první je unifikování partnerských toků spolu s interními toky v Microsoftu. Tvým úkolem bude jasně určit, kdo je zodpovědný za co a poskytnout doporučení na základě příležitostí v Sales a na základě analýzy CRM. Dále budeš mít pak na starosti řízení prodeje a navazování partnerství.

Kromě toho se budeš starat o to, aby partneři měli správnou úroveň technický kompetencí v obchodních dovednostech.

Další částí tvojí práce bude podpora PSE a vTeam procesů pro definování tržních příležitostí při uvádění na trh. Povedeš také partnery skrze marketingové procesy Microsoftu. Budeš se také podílet na tvorbě a zajištění eventů, které budou sjednocovat Microsoft a jeho partnery.

Tvou poslední zodpovědností bude správa interního Yammeru a dalších digitálních kampaní směrem k partnerům Microsoftu.

Podrobnosti

ubytování NE
stravování NE
plat 1 200€
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž Sales & Business Analytik a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Talent , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.