X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Volunteer

Krátkodobé dobrovolnické stáže

6 týdnů

12. 5. 2017 - 24. 6. 2017

Polsko

Lodž

Cíle udržitelného rozvoje

Projekt NextStep je jedním z projektů, které přispívají k řešení dlouhodobého plánu OSN, k plnění tzv. Cílů udržitelného rozvoje. NextStep příspívá konkrétně k cíli Důstojná práce a ekonomický růst.

Co jsou Cíle udržitelného rozvoje?

Global Volunteer jsou krátkodobé dobrovolnické stáže, které spojují tři základní hodnoty, a to potřebu osobního rozvoje, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi. Na takové stáži máš možnost poznat sebe a své hodnoty. Stáže Global Volunteer trvají zpravidla 6-12 týdnů a na většinu z nich nepotřebuješ mít ukončenou vysokou školu.

více informací o Global Volunteer >

NextStep

Cílem projektu NextStep je pomoci studentům s jejich budoucí kariérou. Tvým úkolem bude rozvoj jednotlivých dovedností studentů a pomocí diskuzí je nasměrovat na cestu, kterou se vydají.

Během projektu budeš připravovat hodiny pro studenty středních škol ve věku od 13 do 18 let. Hodiny by měli být zaměřené na to, jak správně prezentovat, dát zpětnou vazbu a správně si uspořádat čas. Během projektu s budeš účastnit Global Village, kde budeš prezentovat svojí kulturu.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování 1X DENNĚ
plat DOBROVOLNICKÁ STÁŽ
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž NextStep a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Volunteer , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.