X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Volunteer

Krátkodobé dobrovolnické stáže

6 - 8 týdnů

1. 7. 2017 - 31. 8. 2017

Ghana

Accra

Cíle udržitelného rozvoje

Projekt MEDISIST je jedním z projektů, které přispívají k řešení dlouhodobého plánu OSN, k plnění tzv. Cílů udržitelného rozvoje. MEDISIST příspívá konkrétně k cíli Zdraví a kvalitní život.

Co jsou Cíle udržitelného rozvoje?

Global Volunteer jsou krátkodobé dobrovolnické stáže, které spojují tři základní hodnoty, a to potřebu osobního rozvoje, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi. Na takové stáži máš možnost poznat sebe a své hodnoty. Stáže Global Volunteer trvají zpravidla 6-12 týdnů a na většinu z nich nepotřebuješ mít ukončenou vysokou školu.

více informací o Global Volunteer >

MEDISIST

Projekt MEDISIST je zaměřen za zlepšení lékařské péče v Ghaně. Jeho cílem je zvýšení povědomí a prevenci před sexuálně přenosnými infekcemi.

Během stáže budeš seznámen s nemocnicí ve které budeš působit a následně budeš přidělen na některé z oddělení v nemocnici. Na oddělení budeš pomáhat doktorům a sestřičkám s péčí o pacienty. Dále budeš vzdělávat pacienty o sexuálně přenosných chorobách a jejich prevenci. A také se budeš moci zapojit do vzdělávacích aktivit ve školách.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování NE
plat Dobrovolnická stáž
víza ANO

Kam dál?

Zaujala tě stáž MEDISIST a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Volunteer , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.