X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Talent

Dlouhodobé profesní stáže

24 - 48 týdnů

1.9.2016 - 1.9.2017

Německo

Bonn

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který ti dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Stáže Global Talent trvají obvykle 3-18 měsíců a podmínkou bývá dokončené minimálně bakalářské vzdělání.

více informací o Global Talent >

Analytik řízení

Přidej se do týmu německé společnosti DP DHL. Náplní tvojí práce na této pozici by byla podpora evropského IT týmu DHL Express. Tato podpora by spočívala především v přípravách denních reportů ohledně IT závad po Evropě a prezentování těchto reportů evropské řídící radě DHL Express.

Součástí této stáže je i implementace vybraných procesů, které mají za úkol snížit náklady DHL na IT procesy. Ve spolupráci s 49 zeměmi v evropské unii budeš mít na starosti i starost o license používaného softwaru a minimalizaci rizik při externích softwarových auditech.

Podrobnosti

ubytování NE
stravování NE
plat 1250 dolarů/měsíc
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž Analytik řízení a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Talent , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.