X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Talent

Dlouhodobé profesní stáže

52 týdnů

1.9.2016 - 31.8.2017

Norsko

Trodheim

O společnosti

Sportradar AS je mezinárodní společnost, která provozuje matematicko-statistický systém zaměřený na sběr a analýzu dat souvisejících s výsledky sportovních utkání. Aktuálně má celkem 35 poboček v 24 zemích sveta a spolupracuje s více než 800 zahraničními firmami.

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který ti dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Stáže Global Talent trvají obvykle 3-18 měsíců a podmínkou bývá dokončené minimálně bakalářské vzdělání.

více informací o Global Talent >

Software Developer

Umíš programovat v jazyku Java a chtěl bys vyjet do zahraničí? Tak pojeď programovat do Norska! Společnost Sportradat hledá šikovného stážistu pro implementovaní nových webových aplikací. Tvou prací by bylo testovaní softwaru a řešení problémů softwarových programů.

Součastí této stáže by bylo i psaní nového programovacího kódu za pomocí předepsaných specifikací, se kterými bys byl seznámen na začátku stáže.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování NE
plat 3350 dolarů/měsíc
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž Software Developer a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Talent , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.