X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Podmínky programu

Věk

18 - 30 let


Cizí jazyk

angličtina min. B2 (spíše C1)


Úroveň vzdělání

bakalářský titul podmínkou


Délka stáže

3 - 18 měsíců


Platové ohodnocení

v závislosti na dané stáží


Global Talent

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Pokud jsi student nebo čerstvý absolvent a hledáš svou první pracovní či zahraniční zkušenost, Global Talent je přesně příležitost pro tebe.

Využitím příležitosti, kterou tento program nabízí, uděláš první krok k úspěšné kariéře. Díky výhodám, které nabízí, se tento program stává tvým kariérním startem. Většina příležitostí, které nabízíme, jsou z oblasti obchodu, marketingu, výuky a oblasti IT.

Proč vyjet na Global Talent?

Vyber si z aktuální nabídky stáží a začni svou zahraniční zkušenost už dnes

MEZINÁRODNÍ PRAKTICKÁ ZKUŠENOST V OBORU

Poznej zahraniční pracovní prostředí, a nauč se pracovat s různými typy lidí. Díky stážím Global Talent získáš relevantní zkušenost v oboru a zároveň pomůžeš zahraniční firmě růst. Tyto stáže totiž pomáhají řešit jak osobní cíle stážistů, tak i potřeby společností.

OSOBNÍ A PROFESNÍ ROZVOJ

Celý proces, kterým stážista prochází, je koncipován za účelem jeho rozvoje. Práce, kterou bude vykonávat, je plná výzev a vyžaduje od stážisty kreativitu, zodpovědnost a schopnost se rychle učit. Taková zkušenost je pro každého neocenitelná.

PODPORA A SERVIS BĚHEM CELÉHO PROCESU

Postaráme se o to, aby sis jako stážista našel stáž co nejdříve a následně ti pomůžeme se na vše připravit. Při výjezdu tak už budeš mít stanovené osobní a profesní cíle, aby tvůj rozvoj během stáže byl co nejintenzivnější.

Příběhy našich stážistů

Vyber si z aktuální nabídky stáží a začni svou zahraniční zkušenost už dnes

Jak vypadá proces výběru stáže?

Vyber si z aktuální nabídky stáží a začni svou zahraniční zkušenost už dnes

Registrace

Úplně na začátku se zaregistruješ do naší databáze stáží, automaticky tak dostaneš přístup k seznamu všech dostupných stáží, které si můžeš okamžitě prohlížet. Z naší strany tě během dvou dní pozveme na schůzku, kde se můžeš dovědět vše, co tě zajímá.


Informační schůzka

Pokud budeš chtít naši podporu při hledání stáže, rádi se s tebou sejdeme. Představíme ti AIESEC a vše důležité o stážích. Dále se pobavíme o tvých představách o stáži, tvých zkušenostech a možnostech a zjístíme tak, jaké typy stáží ti budou vyhovovat.


Hledání stáže

Rychlost s jakou si najdeš stáž, záleží zejména na tvé aktivitě. Sám si můžeš prohlížet nabízené stáže a hlásit se na ty, které ti vyhovují nejvíce. Pokud budeš splňovat požadavky zaměstnavatele, pozve si tě na online pohovor. Naší rolí bude ti hledat vhodné stáže a pomoci ti připravit se na online proces.


Potvrzení stáže a platba

Jakmile máš stáž, kterou sis vybral, potvrzenou i ze zahraničí, můžeš si začít vyřizovat víza a další potřebné dokumenty, se kterými ti pomůže především zahraniční pobočka. Nezapomeň také na očkování, pojištění a letenky, na což je potřeba také časová rezerva. Po potvrzení stáže se při podpisu smlouvy platí celá částka poplatku za zprostředkování stáže 8990 Kč a také vratná záloha 1000 Kč (dostaneš ji zpět po návštěvě reintegračního semináře).


Přípravný seminář

Šestkrát do roka organizujeme přípravný seminář. Setkáš se s ostatními stážisty a získáš znalosti k tomu, jak zvládat dlouhodobý pobyt v zahraničí jak ze strany kulturních odlišností, tak z té právní stránky.


Stáž

Stáž je dlouhá 6-78 týdnů. Stáže v Marketingu a IT trvají minimálně 6 měsíců. Pokud se jedná o Teaching, tak minimálně 3 měsíce. Stáže na 6-12 týdnů jsou pouze v programu Entrepreneurs. V průběhu samotné stáže je s tebou v kontaktu člen AIESEC v České republice, který s tebou komunikuje od počátku a zároveň člen zahraničního AIESEC, který ti celou dobu pomáhá.


Reintegrační seminář

2 denní seminář s účastí firem z České republiky, seminář ti pomůže zhodnotit tvou zkušenost ze stáže, naučit se, jak ji správně odprezentovat. Budeš mít možnost navštívit tréninky od firem, které také vylepší tvé CV. V neposlední řadě získáš i kontakty ve firmách.