X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Volunteer

Krátkodobé dobrovolnické stáže

8 týdnů

3.7.2017-28.8.2017

Brazílie

Londrina

Cíle udržitelného rozvoje

Projekt Gira Mundo je jedním z projektů, které přispívají k řešení dlouhodobého plánu OSN, k plnění tzv. Cílů udržitelného rozvoje. Gira Mundo příspívá konkrétně k cíli Zdraví a kvalitní život.

Co jsou Cíle udržitelného rozvoje?

Global Volunteer jsou krátkodobé dobrovolnické stáže, které spojují tři základní hodnoty, a to potřebu osobního rozvoje, možnost poznat rozdílnost cizích kultur a šanci pomoci společnosti v dané zemi. Na takové stáži máš možnost poznat sebe a své hodnoty. Stáže Global Volunteer trvají zpravidla 6-12 týdnů a na většinu z nich nepotřebuješ mít ukončenou vysokou školu.

více informací o Global Volunteer >

Gira Mundo

Stážista v projektu Gira Mundo, zaměřeném na práci s nevidomými pacienty, bude poskytovat zdravotní péči a pomáhat jim zotavit se a vrátit se zpátky do běžného života.

Stážista bude pracovat v Institutu Roberta Mirandu pro nevidomé (Roberto Miranda Institute for the Blind), neziskové organizaci, která pomáhá pacientům vyrovnat se se svým zdravotním stavem vzniklým po úrazu nebo nemoci, a to pomocí hodin tance, umění, sportu nebo konverzací či jiné podpory.

Podrobnosti

ubytování
stravování
plat
víza

Kam dál?

Zaujala tě stáž Gira Mundo a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Volunteer , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.