X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Talent

Dlouhodobé profesní stáže

46 - 48 týdnů

15.8.2016 - 15.8.2017

Vietnam

Ho Chi Minh

O společnosti

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který ti dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Stáže Global Talent trvají obvykle 3-18 měsíců a podmínkou bývá dokončené minimálně bakalářské vzdělání.

více informací o Global Talent >

Učitel/ka angličtiny

Náplní tvé práce bude naplánovat, připravit a doručit kvalitní výuku anglického jazyka pro různé studijní skupiny a zachování si individuálního přístupu ke studentům. Budeš jim pravidelně poskytovat zpětnou vazbu a pomáhat tak jejich rozvoji a podmínkám pro postoupení do dalšího úseku studia.

Tvá práce bude přispívat k rozvoji, hodnocení a zlepšování hodin angličtiny a potřebných materiálů. Budeš aktivním členem pedagogického sboru.

Podrobnosti

ubytování ANO
stravování NE
plat 1300 dolarů/měsíc
víza ANO

Kam dál?

Zaujala tě stáž Učitel/ka angličtiny a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Talent , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.