X

Kontakt

Máš nějaké dotazy? Podívej se která z našich poboček je pro tebe nejblíž a kontaktuj místní koordinátory stáží, kteří ti rádi se vším pomohou.

Brnostaze-brno@aiesec.cz
CUNI Prahacuni@aiesec.cz
České Budějovicestaze-cb@aiesec.cz
ČZU Prahastaze-czu@aiesec.cz
Hradec Královéstaze-hk@aiesec.cz
Karviná/Opavastaze-slu@aiesec.cz
Liberecstaze-liberec@aiesec.cz
Olomoucstaze-olomouc@aiesec.cz
Ostravastaze-ostrava@aiesec.cz
Plzeňstaze-plzen@aiesec.cz
Prahastaze-praha@aiesec.cz
Zlínstaze-zlin@aiesec.cz

Global Talent

Dlouhodobé profesní stáže

26 týdnů

1.9.2016 - 31.7.2017

Dánsko

Norresundby

O společnosti

MapsPeople je mezinárodní IT firma, která má kořeny v severní části Dánska. Ze své centrály v Norresundby se snaží co nejlépe plnit potřeby firem a jednotlivců a to díky platformě, která umožňuje navigaci uvnitř budov. Společnost je jedním z Google Premier partnerů a za poslední roky byla několikrát vyhlášená jako najlepší prodávájící partner v EMEA regionu (Evropa, Střední východ a Afrika).

Global Talent je program profesních a pracovních stáží, který ti dává příležitost získat mezikulturní profesní zkušenost s firmami z celého světa. Stáže Global Talent trvají obvykle 3-18 měsíců a podmínkou bývá dokončené minimálně bakalářské vzdělání.

více informací o Global Talent >

Software Developer

Jako stážista se u nás staneš součástí developerského týmu zameřeného na vývoj pro naší platformu MapsIndoors. Záleží už jenom na tvých dovednostech, zájmech a nasazení, jestli se chceš více věnovat webovému rozhraní APIs skrz SDKs pro Android, iOS nebo JavaScript. Náplň tvé práce bude sahat od návrhu a implementace nových funkcí až po údržbu a psaní vzorového kódu, který umožNí našim uživatelům aplikaci co nejlépe využívat.

Jaká by mohla být náplň tvé práce?

• Zavádění nových funkcí
• Dokumentace APIs a SDKs
• Vytváření návodů a ukázek kódu
• Údržba platformy a aplikací
• Tvorba návrhu pro novou generaci platformy a aplikací

Speciální požadavky:

• Zkušenosti s vývojem softwaru
• Pokročilá znalost alespoň jednOho z programovacích jazyků: C#, Objective C, JavaScript, Java
• Pokročilá znalost angličtiny

Podrobnosti

ubytování NE
stravování NE
plat 1858 dolarů/měsíc
víza NE

Kam dál?

Zaujala tě stáž Software Developer a lákalo by tě zúčastnit se jí? Není nic jednoduššího. Registruj se do naší databáze stáží a pošli přihlášku. Určitě se také nezapomeň podívat do sekce Global Talent , kde najdeš veškeré potřebné informace. Pokud máš jakékoliv dotazy, neváhej se na nás obrátit skrze koordinátorova stáží pro tvou oblast, kterého najdeš v sekci Kontakt.